VÝSTAVA UČEŇ, STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK

Učeň

 

Ve dnech 4. – 5. prosince 2015 se na Výstavišti Černá louka koná 22. ročník výstavy Učeň, středoškolák, vysokoškolák. Výstava je určená absolventům základních a středních škol, především žákům devátých tříd, kteří stojí před rozhodnutím o svém budoucím profesním uplatnění. Souběžně bude probíhat výstava nejen pracovních příležitostí PRO JOB.

Na výstavě se budou prezentovat veškeré odborné a střední školy, vyšší odborné školy, vysoké školy a jiná školská zařízení, které budou připraveny Vám podat kvalitní a srozumitelné informace.

Máte zde příležitost zjistit nové trendy v oblasti školství a vzdělání a osobně se setkat se zástupci škol z celého Moravskoslezského kraje a nejbližšího okolí, ale také z celé České republiky. Ti budou připraveni Vám zodpovědět nejrůznější dotazy týkající se výukových oborů, dopravy, ubytování, financí, ale také možností uplatnění na trhu práce.

Cílem výstavy je rovněž poukázat na technické obory a jejich využití v našem kraji.

Výstavu zpestří ukázky na trhu poptávaných řemesel, ukázky výsledků práce studentů, show technických oborů, semináře, poradny a jiné zajímavosti jak pro studenty, tak pro pedagogy. Na podiu vystoupí studenti s ukázkami sebeobrany, barmanského umění, líčení, úpravy účesů a módními přehlídkami.

Vysoká škola Báňská – Technická univerzita Ostrava nabídne návštěvníkům řadu zajímavých ukázek jednotlivých pracovišť, jako jsou například Kabaret vědy a techniky, Kroužek Kybernetiky, prezentace IT4I a studia HPC nebo prezentaci oboru Výpočetní matematika. V interaktivní části výstavy budou zajímavé soutěže a hry.

Otevírací doba

Pátek 4. 12. 09:00 – 17:00 hod.
Sobota 5. 12. 09:00 – 14:00 hod.

Vstupné

zdarma

Více na: http://www.cerna-louka.cz/akceN_529/v/

Zdroj: cerna-louka.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.