Vaše otázky

Často kladené otázky

Bude mi poskytnuta informace o osobě, která moje dílo vypracovala?

Jednou z našich základních a podstatných služeb je dodržování diskrétnosti a ochrany osobních informací. Proto při vypracovávání podkladů komunikaci mezi Vámi jako objednavatelem a našim týmem zabezpečuje naše stránka.

Jak budu vědět, že moje dílo je vypracované kvalitně, tedy po odborné stránce správně?

Podklady vypracovává pečlivě vybraný a sestavený tým vysokoškolsky vzdělaných spolupracovníků. Náš systém navíc poskytuje zaslání osnovy a ukázky podkladů, které dostanete dopředu a můžete předběžný obsah podkladů konzultovat.

Jak budu vědět, že moje dílo je originál a přede mnou ho už neměla jiná osoba?

Jako jednu ze základních služeb zaručujeme, že všechny dodané materiály jsou připravené a vytvořené jako originál pouze pro potřeby Vaší objednávky.

Bude mi poskytnutý i kontakt na autora mého díla, se kterým bych mohl v průběhu jeho vypracovávání komunikovat nebo vše musím řešit prostřednictvím této internetové stránky?

Pro potřeby jakýchkoliv úprav, doplnění, či změn stačí kontaktovat našeho operátora s Vašimi požadavky, prostřednictvím kontaktu uvedeného na úvodní stránce, který se postará o Vaše pohodlí a odkomunikuje a odsleduje zapracování Vámi požadovaných úprav a změn za Vás.

Jak mám postupovat v případě, že by mi práce nešla na mojí e-mailové poště otevřít? Co v případě, že se mi některé soubory, případně obrázky, které jsou součástí práce, nebudou moc otevřít?

Kontaktujte nás ihned na našich číslech 24 hodin denně a zašleme vám soubor opětovně, popřípadě přes zásilkovou službu na posílání souborů, popřípadě v jiném vámi požadovaném formátu.

Jak mám postupovat v případě, že s podklady nebo částí podkladů práce nebudu spokojený? S kým mohu komunikovat případné nesrovnalosti v práci?

Pokud podklady nesplňují Vámi zadané kritéria zadané v objednávce, kontaktujte co nejdříve našeho operátora na kontaktech uvedených na úvodní stránce.

Pokud zjistíme nesrovnalosti s Vaším zadáním, podklady Vám upravíme. Náš systém však funguje tak, že by k podobným nesrovnalostem nemělo dojít. Zabezpečuje to princip schvalování osnovy, kterou vám napřed zašleme ke schválení, stejně tak postupné zasílání části podkladů s větším počtem stran

Kolik dnů minimálně trvá vypracování díla?

Texty, podklady a díla do 8 -12 stran pro vás připravíme do 5 – 7 dní, rozsáhlejší díla a texty pro vás připravíme v rozmezí 3 – 4 týdnů. Možnosti expresního zpracování do 24, 48 nebo 72 hodin najdete v ceníku.

Kdy a jakým způsobem za práci zaplatím?

Platbu za naše služby je třeba uskutečnit platbou na účet, standardně před obdržením díla, případně při rozsáhlejších podkladech postupně po částech.

Zaručujete mi stoprocentní ochranu mých osobních údajů?

Ochrana osobních údajů a diskrétnost je pro nás jednou z našich priorit a základních služeb!

Je možnost vrácení peněz, pokud s dílem nebudu spokojený? Jak bych měl postupovat v případě, že mi dílo nebude doručené včas?

Budeme se snažit dodat Vám podklady vždy v požadovaný termín! V případě, že nebudeme schopni dodržet dohodnutý termín, nabízíme vám plnou záruku vrácení peněz. O všem však s Vámi budeme komunikovat. V případě jakýchkoliv námitek k odevzdané práci Vám ZDARMA zrealizujeme všechny úpravy! Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější!

Můžete mi podklady vypracovat i v jiném formátu než v programu Microsoft Word?

Ano, po dohodě a konkrétní specifikaci Vám umíme dodat podklady i v jiných formátech, např. ve formátu pdf…