STUDIUM NA UNIVERSITY COLLEGE BIRMINGHAM

images (6)

UCB nabízí praktické obory, které Vám otevřou oči a zajistí tak okamžité uplatnění po studiu. Vybrat si můžete ze zaměření na cestovní ruch, business, hotelnictví, kulinářství (vrcholová gastronomie), letecký průmysl, eventy (pořádání akcí různého typu), marketing, nebo třeba i sportovní management, sportovní terapii či dokonce pedagogiku nebo sociální práce. Ano, výběr je pestrý, ale jedno mají vždy tyto obory společné, budou Vás učit profesionálové z oboru. Zapomeňte tedy na přednášky s dlouhosáhlou teorií, která vede k nudným zkouškám, ze kterých si pravděpodobně za pár týdnů nebudete nic pamatovat. Hodiny na UCB jsou dynamické, neboť zde hovoříme o reálných a aktuálních situacích z celého světa a zkušenostech samotných lektorů. Zároveň budeme chtít slyšet Váš názor, a to ať je jýkoliv, naučíme Vás pracovat nejen individuálně, ale i v týmu, tak abyste se jednou dokázali postavit na vlastní nohy a podílet se na řízení projektů či firem, které ve společnosti něco znamenají.

V současné době jsou na UCB desítky českých i slovenských studentů, kteří čerpají dennodenně inspiraci na hodinách, které jsou zábavné a zajímavé, po škole mohou navštívit naši wellness a fitness kliniku, kde si dopřejí relax i pohyb a večer se mohou jít bavit do centra Birminghamu, které je 2. největším městem Velké Británie. Skvělé je, že nemají vlastně žádné ústní zkoušky a na konci bakaláře nemusí dělat stánice, ale jen bakalářku. Navíc do školy chodíte jen 3× týdně, tak abyste měli čas na práci, či Vaše další aktivity. No a na závěr snad jen tedy říct, že studium v Anglii je pro Vás nyní i finančně dostupné. Vaše bakalářské studium můžete hradit pomocí britské vlády. Vláda Vám zaplatí studium, které budete muset splatit jednou zpátky až v případě, že vyděláte nad 64.000,–Kč měsíčně.

Vy co jste již na vysoké škole, ale Vaše studium Vás nenaplňuje a rádi byste přestoupili, či prostě jen změnili školu, tato varianta platí i pro Vás :)

Chcete-li se dozvědět více, piště na: info@studyuniversity.net či zavolejte na 724 685 214.
Facebook: UCB for Czech and Slovak students

Zdroj: článek převzat z vysokeskoly.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.