Diplomvá práce – Skauting

Existenci skautingu zaznamenáváme již od roku 1907 a za tu dobu si vytvořil pevné kořeny. Díky své metodice, která se opírá o systém pravidel obsažených ve skautském slibu a zákoně, se dokázal udržet dodnes. Nebylo to však vždy tak úplně jednoduché. V Čechách byl fakticky třikrát násilně potlačen, avšak vždy povstal znovu jako bájný pták Fénix z popela. Nikdo, ani fašisté během druhé světové války, ani komunisté v 50. a 60. letech, ani normalizace let 70. a 80. Nedokázali zabránit ilegální či pololegální činnosti skautů.


Členové skautingu se vědomosti učí používat na pravidelných schůzích, výpravách či výletech. Hlavním prvkem je týmová spolupráce menších družin vedoucí k zodpovědnosti, spolehlivosti, samostatnosti a sebeovládání.

Diplomová práce vzor

Diplomova prace - skauting 1

Diplomova prace – skauting 1

Diplomova prace - skauting 2

Diplomova prace – skauting 2

Diplomova prace - skauting 3

Diplomova prace – skauting 3

Požadavky
Typ školy: Název školy:
Fakulta: Ročník:
Podklady v rozsahu: Předmět:
Nadpis: *
Počet stran: * Písmo:
Řádkování: Velikost písma:
Rod: Termín dodání: *
Metodika práce:
Příloha:
Kontaktní údaje
Mobil: * Email: *
Souhlasím s obchodními podmínkami
* Ochrana osobních údajů podle zákona č. Ochrana osobních údajů podle zákona č. 210/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, Blíže specifikovaná ve VOP
Příspěvek byl publikován v rubrice Diplomová práce se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.