Diplomová práce – Propouštění zaměstnanců

Tato semestrální práce na téma Teorie a praxe v otázce propouštění zaměstnanců z důvodu nadbytečnosti jsem si zvolila proto, že v dnešní době je velmi důležité a zároveň těžké dlouhodobě se uplatnit na trhu práce. Ztráta zaměstnání pak znamená nejen ekonomický, ale také sociální a psychologický problém.

Pro osobu bez práce je těžké nalézt adekvátní zaměstnání tak, aby nedošlo k poklesu životní úrovně a dalším negativním vlivům. Na druhou stranu, i pro firmy je těžké se udržet v konkurenčním boji, a aby toho byly schopny, je nezbytné nejen mít co nabídnout ale také fungovat efektivně. A jelikož efektivita se týká zařízení ale i zaměstnanců, je součástí běžného provozu organizace, že dochází k obměně zaměstnanců.

V teoretické části práce jsem se zabývala pracovním poměrem, představením jednotlivých typů pracovního poměru, dále možnosti jak ukončit pracovní poměr ze strany zaměstnavatele a také odstupnému, na které má zaměstnanec při získání výpovědi z pracovního poměru nárok.

Diplomová práce vzor

Diplomová práce - Propouštění zaměstnanců

Diplomová práce – Propouštění zaměstnanců

Diplomová práce - Propouštění zaměstnanců 2

Diplomová práce – Propouštění zaměstnanců 2

Diplomová práce - Propouštění zaměstnanců 3

Diplomová práce – Propouštění zaměstnanců 3

Požadavky
Typ školy: Název školy:
Fakulta: Ročník:
Podklady v rozsahu: Předmět:
Nadpis: *
Počet stran: * Písmo:
Řádkování: Velikost písma:
Rod: Termín dodání: *
Metodika práce:
Příloha:
Kontaktní údaje
Mobil: * Email: *
Souhlasím s obchodními podmínkami
* Ochrana osobních údajů podle zákona č. Ochrana osobních údajů podle zákona č. 210/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, Blíže specifikovaná ve VOP
Příspěvek byl publikován v rubrice Diplomová práce se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.